بعضی وقتا آدما فکر میکنن که با داد زدن سر همدیگه میتونن خودشون رو خالی کنن و ابراز قدرت کنن.ولی تو بسیاری از موارد چیزی جز ناراحتی بیش حد برای طرف مقابل چیزی نداره.اصلا چرا خیلی از همون آدما کارشون رو با داد زدن میخوان حل کنن؟درسته داریم تو دنیایی زندگی میکنیم که تا داد و فریاد نکنی حقت رو بهت نمیدن(که کلا نمیدن)ولی باور کنین خیلی وقتا نتیجه عکس میده.چند مدت پیش رفته بودم نونوایی بعد یه آدم متوسط قد اومده بود و میخواست بدون صف نون بخره و بره.داد و بیداد کرد و رف جلو صف!بعد یهو شاتر اومد بیرون تا خورد زدشهمه متعجب شدیم از ممد شاتر که آدم معقولی بودولی کیه که ندونه ظلم و زورگویی به خیلیا فشار میاره.البته بگم اگه خودمم‌ دستم گچ نگرفته بود حساب کارو دستش میدادم.آخ ببخشید نباید از اون رویه آدمیزاد رونمایی کرد(خوی حیوانی)به هرحال بعضا اینجوری میشه.آرش عاشق و دلباخته صنمِ(همسایه های من)هرکاری کرد و میکنه که صنم رو عاشق خودش کنه(من میگم هست ولی پُررو نمیکنه آرش رو)همه چیز از اونجا شروع شد که آرش فهمید قرار واسه صنم خواستگار بیادسیمای ذهنش قاطی کرد و رفت جلو درِ خونه آقا پرویز(بابای صنم)

داد زدن و فریاد زدن{راهی برای تخلیه خشم درون که اکثر مواقع نتیجه عکس میده}

رو ,ولی ,صنم ,زدن ,آرش ,نتیجه ,داد زدن ,کرد و ,داد و ,نتیجه عکس ,و فریاد

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه کتاب و جزوه Python بیا بار دیگر «خالص» باش بَیانِ عَیان A Sherlocked and Her Friend وب نوشتهای عرفانی و ادبی آسیب های اجتماعی جهاد ادامه دارد ... تعمیر پکیج سرویس پکیج ایران رادیاتور بوتان تراز کننده سرامیک